in

Justyna Żyła kusi w nowej sesji!

Czy w ten sposób chce przebić się do pierwszej ligi gwiazd?

źródło: instagram @justynazyla

Jak na porzuconą żonę, która jeszcze niedawno jako prawie anonimowa osoba dzieliła się z obserwującymi pełnymi emocji wpisami na temat rozpadu związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, Justyna Żyła radzi sobie w mediach coraz lepiej. Wygląda na to, że śliczna góralka najtrudniejsze momenty ma już za sobą! Trzeba przyznać, że Justyna wykorzystuje swoje 5 minut najlepiej jak tylko potrafi, czego kolejnym dowodem jest najnowsza sesja celebrytki.

Jeszcze kilka miesięcy temu o Justynie Żyle nie słyszał prawie nikt. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym rodzinna, góralska sielanka dobiegła końca. Dramatyczne posty, które Żyła regularnie publikowała w mediach społecznościowych po rozstaniu z mężem, budziły u internautów współczucie, ale także zaskoczenie, a czasem nawet niesmak. Wydaje się jednak, że Justyna zostawiła ten trudny etap za sobą, a jej kolejne kroki pokazują, że chce teraz skupić się przede wszystkim na sobie i nadrobić czas, w którym żyła w cieniu męża.

Żyła wydaje się jeszcze nie mieć sprecyzowanego pomysłu na siebie – po średnio udanej sesji dla Playboya założyła kanał kulinarny, a także pojawiła się na kilku branżowych imprezach. To jednak wystarczyło, aby przebić się do grona celebrytów, owocując m.in. zaproszeniem do Tańca z gwiazdami. Kilka dni temu media obiegła informacja, że Justyna zatańczy w parze z Tomkiem Barańskim. Celebrytka zdaje sobie jednak sprawę z tego, że na parkiecie zobaczymy ją dopiero za jakiś czas, dlatego zadbała o to, aby atmosfera wokół niej nie przycichła i opublikowała dość odważne, jak na mamę dwójki dzieci, zdjęcie. Celebrytka w samej bieliźnie zapowiada nową, kulinarną sesję. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda w końcu zaczęła czuć się pewnie przed obiektywem! Zobaczcie sami:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Margaret będzie musiała przerwać karierę?

Jennifer Aniston świętuje 50 urodziny w ramionach byłego męża!