in ,

Joanna Krupa dawniej i dziś!

Bardzo się zmieniła?

Joanna Krupa1
Joanna Krupa1

Zobaczcie jak wygląda za młodu Joanna Krupa i jak wygląda dziś!

Joanna Krupa urodziła się 23 kwietnia 1979 w Warszawie. To polsko-amerykańska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna, aktywistka praw zwierząt i celebrytka, gospodarz i sędzia główny polskiej wersji „Top Model”. Wystąpiła w reality show „Dancing with the Stars” i „The Real Housewives of Miami”. Największą rzeszę fanów zyskała jednak głównie dzięki zmysłowym sesjom zdjęciowym i kampaniom.

Jako 13-latka została zapisana przez matkę do szkoły dla modelek. Pod pseudonimem Regina Bartkowski wystąpiła w reality show Zostań laską Snoop Doga (Girls Gone Wild). Później poddała się operacji powiększenia piersi i zaczęła pracę jako fotomodelka.

Pojawiła się na okładkach wielu magazynów na całym świecie i brała udział w sesjach zdjęciowych, publikowanych na łamach magazynów: „Glamour” (w październiku 2010, we wrześniu 2015), „Playboy” (w edycji amerykańskiej w lipcu 2005, a w polskiej w sierpniu 2005), „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011), „FHM” (w edycji francuskiej w maju 2013)[9], „Most Fitness Magazine”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Cosmopolitan”, „InStyle”, „Maxim” (w edycji belgijskiej w 2004, w niemieckiej w 2008 i w amerykańskiej w 2009), „Grazia” czy „Viva!”.

Była jedną z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), której akty opublikował magazyn „Treats!” (2017). Będąc w ciąży, trafiła na okładkę „Wprost” (26 sierpnia 2019) i „Viva!” (5 września 2019).

Zobaczcie jak wygląda za młodu Joasia i jak wygląda dziś!

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Joanna Krupa

View this post on Instagram

Happiness starts with loving yourself first ?

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *