in

Czarek i Edyta Pazura świętują piękne chwile!

Tym razem okazja jest naprawdę wyjątkowa!

źródło: instagram @edyta_pazura

Kiedy ponad dekadę temu media obiegła informacja o nowym związku Cezarego Pazury, sceptycy twierdzili złośliwie, że aktor przechodzi kryzys wieku średniego. Po dwóch nieudanych małżeństwach, Pazura związał się z o 26 lat młodszą Edytą, którą poznał… w trakcie podróży pociągiem. Nowa miłość aktora dostała od internautów przydomek ,,Edyta PKP” i mało kto wróżył temu związkowi przyszłość.

Czas pokazał jednak, że wszelkie wątpliwości były bezpodstawne, a parę rzeczywiście połączyło więcej niż przelotny romans! 1 maja 2009 roku Cezary i Edyta powiedzieli sobie ,,tak”. Jak łatwo obliczyć, w dniu wczorajszym para obchodziła okrągłą, dziesiątą rocznicę ślubu! Wszystko wskazuje na to, że związek tych dwojga kwitnie i że ciągle nie widzą poza sobą świata.

Zarówno Edyta, jak i Czarek podzielili się swoim szczęściem z fanami, publikując na swoich instagramowych profilach wspólne fotografie. Edyta użyła cytatu, którym nawiązała do różnicy wieku w związku stwierdzając, że ta nie może być przyczyną zerwania wielkiej miłości. Z kolei Cezary nazwał żonę ,,tą” jedyną dodając, że nie zamieniłby żadnego dnia.

Przypomnijmy, że Edyta i Czarek mają razem trójkę dzieci: dwie córeczki – Amelię (ur. 2009) i Ritę (ur. 2018) oraz synka Antosia (ur. 2012).

Redakcja Lansika serdecznie gratuluje!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *